IRT, تومان
  • IRR, ﷼
WOOCS v.1.3.4.2
کارگاه صدف

کارگاه صدف

کارگاه های تولیدی و حمایتی صدف

کارگاه صدف با 60 تونخواه به صورت روزانه مشغول به فعالیت می باشد. این کارگاه در زمینه های بسیار متنوع ذوق و استعداد بچه های با استعداد مرکز را شناسایی و در تقویت و پیاده سازی به آن ها کمک میکنند. به صورتی که محصولات تولیدی بچه ها بسیار زیبا و با کیفیت می باشد و حتی به کشور های دیگر نیز صادر می شود.

به جز بخش تولیدی دخترانمان در زمینه ی تئاتر و موسیقی بسیار خوش درخشیده اند و در داخل و خارج کشور رتبه های برتر را کسب کرده اند.آن ها لباس تئاتر و عروسک ها و وسایل مورد نیاز دکور صحنه را نیز خودشان تولید میکنند.

در این کارگاه برای اولین بار در جهان کلاس i math برای کسانی که از نیاز ویژه ذهنی برخوردارند بر گزار شده است که این امر شگفتی بنیانگذار i math آقای پروفسور دینو ونگ را برانگیخته و ایشان از این کلاس شخصا بازدید کرده اند.

 

در ادامه به فعالیت هایی که در این مرکز انجام میشود میپردازیم.

1- اخذ مدرک صنایع دستی از سازمان مربوطه مددجویان

2- راه اندازی کارگاه های تولیدی سرمه دوزی – پته دوزی- میناکاری- معرق چرم- خاتم- گلسازی- بافتنی – قالی بافی و تولید انبوه و ارسال به سراسر کشور
3- کارگاه خیاطی و پرداختن به سفاشات موسسات دولتی و غیر دولتی اعم از: شهرداری و فضای سبز شهرضا، شهرداری منظریه، شرکت برنحیان، شرکت فولادگران ، شرکت گاز و….  دوخت لباس مدارس دولتی و غیرانتفاعی و….
4- کارگاه هنر درمانی با رشته های تئاتر، موسیقی نمایشی، قصه خوانی، نقاشی و کسب مقام بین المللی معلولین
5- برپایی تولید اسکاج و ارسال به شهرهای ایران
6- برپایی کلاس های i math برای بالا بردن سطح هوشیاری توانخواهان (اولین مرکز روزانه د ایران به عنوان اجراکننده این کارگاه)
7- برگزاری کلاس های آموزش ابتدایی کامپیوتر برای آشنایی توانخواهان
8- تولید انبود ماسک های پزشکی و گرفتن سفارش از شرکت های معتبر در ایران
9- تولید بیش از صد هزار شیلد کودک و بزرگسال به سفارش شرکت ظریف پلیمر
10- گرفتن سفارش از سازمان های دولتی و غیر دولتی از سراسر کشور جهت ساخت و تولید صنایع دستی ویژه هدایا
بخش های مختلف کارگاه صدف