مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش پدالی مکانیکی فیزیوتراپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد درمانی پدالی مکانیکی فیزیوتراپیشرکت عرضه پدالی مکانیکی فیزیوتراپی

یکی از مهمترین وسایل فیزیوتراپی  برای تقویت و بهبود عملکرد عضلات دست و پا، پدالی مکانیکی فیزیوتراپی است. این محصول باید با استانداردهای لازمه تولید شده باشد و از نمایندگی های معتبر تهیه شود. نمایندگی این محصول ارائه کننده محصول اصل و با قیمت درب کارخانه است که می توان گفت یکی از بهترین و معتبرترین روش های خرید، تهیه این محصول از نمایندگی کارخانه آن می باشد. 

نمایندگی فروش پدالی مکانیکی فیزیوتراپی

کاربرد درمانی پدالی مکانیکی فیزیوتراپی

کاربرد درمانی پدالی مکانیکی فیزیوتراپی همانطور که پیش تر اشاره شد، کاربرد پدالی مکانیکی برای تقویت دست و پا می باشد؛ به ویژه در زمانی که بیمار در بستر قرار دارد این مسئله بسیار اهمیت دارد تا از خشک شدن مفاصل اش با انجام حرکات فیزیوتراپی جلوگیری کند. انجام حرکتی مشابه با دوچرخه سواری، مفاصل تمامی قسمت های پا را درگیر می کند و ماهیچه های چهار طرف مفصل را نیز به تکاپو می اندازد که باعث می شود علاوه بر روان نگهداشته شدن مفاصل، با تقویت ماهیچه ها و حفظ حالت ارتجاعی آن ها امکان حمایت بیشتر از عضلات توسط این ماهیچه ها فراهم شود و کمبود عملکرد اعصاب با قدرت عضلات نیز تا حد بسیار خوبی پوشش داده خواهد شد. 

در پدالی مکانیکی دست نیز تمامی موارد بالا صدق می کند و قدرت دست ها برای جابجایی اجسام و نگه داشتن ابزار وسایل متفاوت حفظ خواهد شد. شکل رکاب در پدالی های مناسب دست کمی متفاوت است و ممکن است که تنظیم میزان فشار نیز متفاوت بر روی ان صورت گیرد اما شکل کلی و عملکرد تفاوت چندانی ندارد و بسیار شبیه به یکدیگر است. 

پدال ها در هر دو شکل مخصوص دست و پا به نحوی طراحی شده است که بیشترین هماهنگی را با شکل کلی بدن داشته باشد و هیچ گونه کمر درد و یا گردن دردی در حین کار طولانی مدت با آن ها ایجاد نخواهد شد. رکاب ها کاملا روان است و به هیچ وجه به مفاصل ضربه نمی زند. 

این محصول کمک بزرگی به بیماران ضایعه های متفاوت کرده است تا بتوانند شرایط خود را بهبود دهند و به عملکرد صد در صدی خود برسند. 

شرکت عرضه پدالی مکانیکی فیزیوتراپی

شرکت عرضه پدالی مکانیکی فیزیوتراپی شرکت ما عرضه کننده پدالی مکانیکی فیزیوتراپی با بهترین شرایط است تا  به بیماران با وضعیت متفاوت کمک کند، بتوانند با جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا درمان خود را در زمان کوتاه تری تکمیل نمایند. 
عرضه پدالی مکانیکی با قیمت مناسب در این مرکز به دلیل همکاری مستقیم ما و کارخانه است و باعث شده تا دست تمامی واسطه ها در افزایش قیمت پس از خروج از کارخانه کوتاه شود. 

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید