مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پدال مکانیکی فیزیوتراپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پدال مکانیکی فیزیوتراپیمرکز فروش پدال مکانیکی فیزیوتراپی

قیمت خرید پدال مکانیکی فیزیوتراپی، به عوامل متفاوتی بستگی دارد. عموماً چنین کالاهایی را بر اساس کیفیت جنس، ابعاد و نوع کاربرد ارزش گذاری می نمایند. ولی در این بین، جنبه های تجاری آن هم بی تاثیر در این حوزه نیست. مثلاً فروش پدال فیزیوتراپی عمده، مساوی با بهای کمتر است. پس نرخ های متغیری را که در بازار مشاهده می نماییم، بخش اعظم آن به این مسائلی که ذکر کردیم، وابسته اند.

قیمت خرید پدال مکانیکی فیزیوتراپی

مشخصات پدال مکانیکی فیزیوتراپی

مشخصات پدال مکانیکی فیزیوتراپی پدال های مخصوص فیزیوتراپی، مدل های متفاوتی دارند. این موضوع علت گوناگون بودن آنان از نظر کاربری شده است. ولی کسانی که از آن استفاده می نمایند، باید به خوبی محصول را بشناسند. برای همین هم ما در این بخش، مشخصات پدال مکانیکی فیزیوتراپی را بیان می کنیم.

به این مسئله توجه نمایید که کالاها، اتوماتیک و حتی نیمه خودکار نیستند و تمام مراحل تمرین های ویژه با دست و پا انجام می شوند. اما بپردازیم به ویژگی های یک محصول خوب که در زیر بیان می نماییم:

  • از جنس آلیاژی خوبی برخوردار می باشد و سبک هستند.
  • پدال های آن نیز استاندارد است و به گونه ای طراحی شده که پا و دست در هنگام تمرین، نمی لغزد.
  • محکم و با دوام هستند.
  • قابلیت تنظیم این دستگاه ها به صورت دستی انجام پذیر است.
  • از آن می شود به صورت خوابیده و نشسته استفاده کرد.

با استفاده از این دستگاه ها، می شود دردهای مفصلی را درمان کرد و از سوی دیگر، عضلات قوی تری داشت. آنها طراحی جالبی دارند که هر کس بر اساس توان خود، می تواند آن را تنظیم کرده و حرکات را انجام دهد.

این دستگاه ها را برندهای مطرحی که در عرصه تولید کالاهای مورد نیاز پزشکی به ویژه در بخش فیزیوتراپی فعالیت می نمایند، ساخته و عرضه می کنند.

مرکز فروش پدال مکانیکی فیزیوتراپی

مرکز فروش پدال مکانیکی فیزیوتراپی از مرکز فروش پدال مکانیکی فیزیوتراپی، می شود این محصولات را در مدل هایی همچون طرح منوال، دوچرخه ای و پدال دست و پا، به دست آورد. چنین کالاهایی را در ابعاد گوناگونی هم ارائه می دهند. از سویی، مشتریان پدال ها هم مختلف اند که به خریداران جزئی و عمده دسته بندی می گردند.

ما بیشتر درباره خرید و فروش کلی صحبت می کنیم. بنابراین، آن دست از شما خوانندگان گرامی که قصد تهیه عمده پدال مکانیکی را دارید، می توانید با قیمت ویژه و همچنین گارانتی شده، این دستگاه ها را به دست آورید.

موضوع دیگری که باید به آن پرداخت، شیوه عرضه است که کالا به صورت آنلاین به فروش می رسد و با این حساب، راحت تر می توانید از هر گوشه ایران، درخواست کالا را ارائه دهید.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید