مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه پروب فیزیوتراپی رکتال

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات پروب فیزیوتراپی رکتال قیمت خرید پروب فیزیوتراپی رکتال

یکی از بیماری هایی که ممکن است در اثر عوامل مختلف برخی از انسان ها را درگیر نماید، مشکلات لگنی است که ممکن است بی اختیاری مدفوع و ادرار را در پی داشته باشد و باعث ناراحتی روحی و جسمی شخص شود. این روزها دستگاه ها و وسایل مختلفی برای تسکین و درمان این درد ابداع شده و توسط فروشگاه های معتبر و همچنین سایت اینترنتی ما عرضه می شوند که یکی از مهمترین آنها پروب فیزیوتراپی رکتال است.

فروشگاه عرضه پروب فیزیوتراپی رکتال

خصوصیات پروب فیزیوتراپی رکتال

خصوصیات پروب فیزیوتراپی رکتال  با گذر زمان علم و تکنولوژی نیز با پیشرفت های روز افزونی مواجه شده است و ما همواره شاهد این موضوع هستیم که دستگاه های جدیدی ابداع شده و پا به عرصه ظهور می گذارند و زندگی را برای انسان ها سهل و آسان می نمایند. یکی از آنها پروب فیزیوتراپی است.
این دستگاه به دو صورت پروب رکتال و پروب واژینال در بازار وجود دارد که می توان نمونه های از این دستگاه ها را در مراکز سونوگرافی استفاده نمود و یا آنها را خریداری کرد و پس از آموزش هایی که توسط پزشکان و پرستاران به شخص داده می شود در منزل از آنها بهره برد.
از جمله مهمترین خصوصیات پروب فیزیوتراپی رکتال می توان به این موضوع اشاره کرد که یک حسگر الکتریکی بوده و توانایی تشخیص مشکلاتی که برای عضلات لگن به وجود آمده است را دارا می باشد و می تواند در درمان بیماری های مختلف لگنی تاثیر بسزایی داشته باشد.
تجربه نشان داده است که معمولاً پس از 20 جلسه استفاده از این دستگاه، بیمار رو به بهبودی خواهد رفت و کیفیت دفع ادرار و یا مدفوع او تا حدودی به وضعیت طبیعی باز خواهند گشت.
همچنین یکی دیگر از خصوصیات این دستگاه در این است که عضلات قسمت لگن را آرام نموده و درد آنها را تسکین خواهد داد و عضلات را بازآموزی کرده و تعادل لازم را در این قسمت از جسم برقرار می نماید.

قیمت خرید پروب فیزیوتراپی رکتال

قیمت خرید پروب فیزیوتراپی رکتال شایان ذکر است که انواع دستگاه های فیزیوتراپی رکتال که در ابتدا از سایر کشورهای جهان به ایران وارد می شد، دارای قیمت بسیار بالایی بود و هر کسی توان خرید آن را نداشت، اما خوشبختانه مدت هاست که تولید این دستگاه در کشورمان آغاز شده است، بنابراین می توان گفت قیمت خرید پروب فیزیوتراپی رکتال نسبتاً ارزان و مناسب بوده و می توان یک نمونه از آن را تهیه نمود و توسط آن به درمان بیماری هایی که لگن را درگیر می نمایند کمک فراوانی کرد.
البته این دستگاه برای هر مرکز فیزیوتراپی نیز بسیار لازم و ضروری است و می تواند نقش مهمی در به دست آوردن سلامتی کسانی که درگیر این بیماری هستند ایفا نماید.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید