مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده بیوفیدبک خانگی واژینال

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد درمانی بیوفیدبک واژینال خانگیعرضه کننده بیوفیدبک خانگی واژینال

بیوفیدبک برای آزمایش بیماران مبتلا به یبوست و یا بی اختیاری مدفوع،  به کار گرفته می شود در این کار روده و مقعد را مورد بررسی قرار می دهند.  ابتدا تغذیه و فعالیت های طول روز مورد ارزیابی قرار می گیرد. از عمده مشکلات کسانی که یبوست مزمن دارند، 
مشکلات کف لگن می باشد به صورتی که بیمار قادر به شل کردن عضلات لگن نمی باشد. فروشنده بیوفیدبک خانگی واژینال را می توانید در همین سایت دنبال کنید.فروشنده بیوفیدبک خانگی واژینال

کاربرد درمانی بیوفیدبک واژینال خانگی

کاربرد درمانی بیوفیدبک واژینال خانگی کاربرد بیوفیدبک واژینال برای رفع مشکل بی اختیاری ادرار تقویت عضلات لگن پس از زایمان کاهش درد زایمان کاهش درد مقاربت بالا بردن کیفیت زندگی زناشویی می باشد. اختلال تناسلی – لگنی به معنای درد و یا ترس از ورود هر شی مانند (آلت، انگشت و …. )به واژن را بیوفدبک می نامند . از مشخصات این بیماری انقباض عضلات لگن است علت اصلی ازدواج بعضی از خانم ها به علت ترس از زندگی زناشویی می باشد .

روش های درمانی این بیماری به صورتی خانگی نیز انجام می شود. با به کارگیری  ابزار های الکتریکی و اطلاعات در مورد اعصاب  و عضلات بیمار را اندازه گیری می کنند و با آگاهی بیشتر فعالیت های بدنی، کنترل ادرار خود را نسبت به این فعالیت ها افزایش می دهند. در این نوع بیماری تجاوز جنسی وجود نداشته است . فقط بیمار از روی کنجکاوی از طریق اطرافیان اطلاعاتی در مورد این که این  عمل موجب درد هنگام مقاربت است دچار ترس شده است. در خانواده این افراد ترس از مقاربت نیست.
در این روش درمانی اصولا بیمار همراه همسر است و تا پایان درمان که حدود تقریبی 10 تا 15هفته می باشد هیچ گونه مقاربتی انجام نمی گیرد. در این نوع روش درمان خانگی بیوفیدبک نباید از خاطرات ترسناک جنسی تعریف شود. برای این بیماری مواجه کردن بیمار با وسیله ای مانند دیلاتور با سایزهای مختلف، واژینال را حساس کرده و به بیمار آموزش ریلکس بودن می دهند. عضلات کف لگن هنگام ارگاسم منقبض می شود.
انواع بیوفیدبک: ▪ بیوفیدبک واژینال ▪ بیوفیدبک روده ▪ بیوفیدبک هموروئید ▪ بیوفیدبک یبوست 
برای درمان زنان میانسال که نمی توانند ادرار خود را نگه دارند نیز از این روش استفاده می شود.

عرضه کننده بیوفیدبک خانگی واژینال

عرضه کننده بیوفیدبک خانگی واژینال عرضه بیوفیدبک خانگی واژینال فانتزی را می توان در سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی ما دنبال و جست جو نمود و آنچه مد نظر افراد است را خریداری کنید. با فروش اینترنتی هم در هزینه صرفه جوی صورت می گیرد هم در زمان، مثلا در فروش اینترنتی اجاره ای بابت مغازه و مکان داده نمی شود و همچنین خرید به آسانی و سریع صورت می گیرد.

در خرید اینترنتی همه خریداران واقعی هستند، همچنین در فروش اینترنتی خرید با پول نقد صورت می گیرد و خرید شرایطی که به صورت اقساط و چک می باشد وجود ندارد. کیفیت و مرغوبیت جنس لباس در قیمت آن دارای اهمیت می باشد.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید