مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید پروب فیزیوتراپی پرشر

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد درمانی پروب فیزیوتراپی پرشرمرکز ارائه پروب فیزیوتراپی پرشر

پروب فیزیوتراپی پرشر از جمله دستگاه های پرکاربرد در فیزیوتراپی و بازتوانی افراد است که مکانیسم عمل خاصی دارد. امروزه شرکت های داخلی با بهره بگیری از دانش روز توانسته اند انواع این دستگاه را با قیمت های رقابتی نسبت به برندهای خارجی تولید کنند. در این مقال قصد داریم به بررسی مواد درمانی پروب فیزیوتراپی و چگونگی عملکرد آن بپردازیم. اگر قصد خرید و سفارش عمده این محصول را دارید، با ما همراه شوید.

شرکت تولید پروب فیزیوتراپی پرشر

موارد درمانی پروب فیزیوتراپی پرشر

موارد درمانی پروب فیزیوتراپی پرشر پروب یا پراب به قطعه ای می گویند که از آن برای انتقال سیگنال های الکتریکی استفاده می شود. در صنعت فیزوتراپی مدرن پروب ها نقش موثری در روند درمان بیماران ایفا می کنند. به دستگاه های تولید کننده امواج اولتراسوند در فیزیوتراپی پروب می گویند که از آن برای گرما دهی عمقی به ساختار نرم و بافت بدن استفاده می کنند. روش کار درمانی با پروب فیزیوتراپی پرشر به این صورت است که ابتدا مقداری ژل را بر روی ناحیه مورد نظر و آسیب دیده می مالند تا بافت آماده انجام درمان شود. در مرحله بعد پزشک معالج پروب را با حرکات دایره ای شکل و مورب روی بدن بیمار حرکت می دهد. با توجه به میزان آسیب می توان تنظیمات دستگاه را تغییر داد تا عمق نفوذ امواج کاهش یا افزایش یابد. مدت زمان درمان با دستگاه پروب با توجه به شدت بیماری بین 3 تا 5 دقیقه متغیر است. از جمله موارد درمانی پروب پرشر در فیزیوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش تحریک ریشه های عصبی
  • کاهش التهاب و ورم عضلات
  • برطرف کردن جای زخم های عمقی ناشی از عمل های جراحی
  • کمک به بهبود جریان خون و سلول های عصبی بدن
  • درمان کشیدگی و پارگی عضلات
  • التهاب تاندون ها و رگ به رگ شدن و صدمات رباطی

مرکز ارائه پروب فیزیوتراپی پرشر

مرکز ارائه پروب فیزیوتراپی پرشر به روشی که در آن از دستگاه پروب پرشر استفاده می شود اولتراسوند می گویند. در این شیوه گرمادهی از طریق انرژی برق و تبدیل آن به انرژی گرمایی برای درمان تاندون ها، رباط ها، مفاصل و عضلات صورت می گیرد. همانطور که اشاره شد شرکت های مختلف داخلی در زمینه تولید و عرض این دستگاه فعالیت دارند.
هر چند در بازار علاوه بر برندهای ایرانی، انواع دستگاه پروب پرشر خارجی نیز با قیمت های مختلف عرضه و به فروش می رسند. با توجه به تنوع تولید و حجم واردات برای انتخاب و خرید بهترین نوع این محصول باید به دنبال تامین کنندگان معتبر بود.
طی سالهای اخیر به علت افزایش نوسان نرخ ارز، هزینه های واردات و تولید دستگاه پروب فیزیوتراپی افزایش یافته است. همین امر موجب عرضه و ارائه پروب فیزیوتراپی به صورت محدود شده است. خریداران عمده می توانند برای اطمینان از نوع و کیفیت دستگاه، محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین و از طریق این مرکز به عنوان بزرگترین شرکت وارداتی و ارائه دهنده انواع دستگاه فیزوتراپی سفارش دهند.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید