مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده دستگاه S&T مخصوص بیماران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد دستگاه S&T برای بیماران ضایعه نخائیفروشندگان دستگاه S&T در ایران

دستگاه S&T نوعی وسیله ای است که از جمله پیشرفت های جدید در حوزه درمان بیماران است که به نوعی دچار آسیب های حرکتی و جسمی قرار گرفته اند. در این بیماران به علت آسیب های وارد شده به نخاع افراد دچار معلولیت می شوند که با استفاده از این دستگاه افراد می توانند تا حدودی تحت درمان قرار گیرند. از این رو این تجهیزات با هدف در دسترس قرار دادن روش درمانی موثر توسط تولید کنندگان در اختیار متقاضیان خرید قرار داده می شود.

تولید کننده دستگاه S&T مخصوص بیماران

کاربرد دستگاه S&T برای بیماران ضایعه نخائی

کاربرد دستگاه S&T برای بیماران ضایعه نخائی بیماران ضایعه نخاعی دسته ای از بیمارانی هستند که به دلیل آسیب های وارد شده به ستون فقرات و اعصاب حسی و حرکتی قادر به حرکت نیستند.

از این رو این افراد با مشکلات زیادی چون زخم بستر، پوکی استخوان، نارسایی های قلبی و عفونت های کلیوی مواجه می شوند که به این منظور دستگاه های مختلفی مانند ُُS&T تولید شده است تا پاسخگوی نیاز این افراد در جهت زندگی آسان تر و کاهش اثرات ناشی از این بیماری باشد.

طبق نظر متخصصان این رشته افراد مبتلا به ضایعات نخاعی به دلیل مشکلات حسی که دارند در معرض آسیب های شدید قرار می گیرند که به مهمترین آنها در بالا اشاره شد. 

در این راستا از مهمترین موارد کاربرد دستگاه S&T می توان موارد زیر را نام برد:

  • کاهش سرعت ابتلا به پوکی استخوان
  • افزایش تراکم استخوان، کاهش اسپاسم و گرفتگی های عضلانی، افزایش میزان گردش خون
  • بهبود وضعیت روحی و توانایی های جسمی حرکتی، اکسیژن رسانی بیشتر به بافت ها و دارا بودن نقش موثر در درمان بیماری های قلبی و عروقی
  • کمک به بیماران مبتلا به ام اس

با کمک این دستگاه بیماران قادر خواهند بود عضلات و اندام های بدن خود را حرکت داده و میزان گردش خون را در آن به طور موثری افزایش دهند. در نتیجه خون به تمامی اندام های بدن رسیده و سبب بهبود عملکرد اعضای آن می شود

فروشندگان دستگاه S&T در ایران

فروشندگان دستگاه S&T در ایران به دلایلی که در بالا به آن اشاره شد دستگاه هایی در حوزه درمان بیمارانی که به نوعی در حرکت مشکل دارند تولید شده است که نمونه های مختلف آن از قبیل دستگاه S&T به مشتریان توسط فروشندگان دستگاه معرفی می شود.

همچنین از آن جا که این تجهیزات دارای اجزای مختلفی هستند کار با دستگاه و آشنایی با قطعات مختلف آن نیز توسط فروشندگان به خریداران توضیح داده می شود.

از طرفی کاربرد ها و موارد استفاده این وسیله از جمله نکات دیگری است که خریداران می توانند از فروشندگان این حوزه اطلاعات مربوط به آن را سوال نموده و پاسخ آن را دریافت دارند.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید