مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بیوفیدبک خانگی رکتال

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد بیوفیدبک رکتال خانگیمرجع فروش بیوفیدبک خانگی رکتال

 یکی از بیماری هایی که بسیار زجر اور است بی اختیاری مدفوع است . افردای که به این بیماری دچار میشوند در ادامه به مشکلاتی مانند افسردگی ، گوشه گیری و بسیاری از مشکلات دیگر دچار می شوند که بسیار رنج اور است . راه های متفاوتی برای درمان این بیماری وجود دارد که یکی ار این راه ها استفاده از دستگاه بیوفیدبک خانگی رکتال است .

تولید کننده بیوفیدبک خانگی رکتال

کاربرد بیوفیدبک رکتال خانگی

کاربرد بیوفیدبک رکتال خانگی همان طور که در قسمت قبل گفته شد بی اختیاری مدفوع بیماری غیر قابل تحملی است . این بیماری در افراد متفاوت است ، ﺩﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﻓﺮﺍﺩ امکان دارد ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﺩ معده ﺍﺯ ﺷﮑﻢ ﮐﻤﯽ ﻣﺪﻓﻮﻉ ﻧﯿﺰ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯽ ها ﻣﺪﻓﻮﻉ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺩﻓﻊ میﺷﻮﺩ . از عوارض این بیماری به موارد زیر میتوان اشاره کرد : یکی از این عوارض ﺍﺿﻄﺮاﺏ ﻭ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ است . ﺑﯽ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﯼ ﻣﺪﻓﻮﻉ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ، ﺷﺮﻣﻨﺪﮔﯽ ، ﺳﺮﺧﻮﺭﺩﮔﯽ ، خجالت ، ﺧﺸﻢ ﻭ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﯽ ﻣﯽﺷﻮﺩ . ﺍﮐﺜﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ که این بیماری را دارند به دلیل خجالت کشیدن ﺳﻌﯽ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻣﺸﮑﻞ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﮐﻨﻨﺪ و ﯾﺎ ﺍﺯ رفتن به ﻣﺠﺎﻟﺲ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺍﺟﺘﻨﺎﺏ میﮐﻨﻨﺪ .

همچنین افرادی که بی اختیاری معده دارند ﭘﻮﺳﺖ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﻣﻘﻌﺪ ان ها ﺣﺴﺎﺱ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺳﻮﺯﺵ به همراه ﺩﺍﺭﺩ ، به دلیل ﺗﻤﺎﺱ ﻣﮑﺮﺭ ﻣﺪﻓﻮﻉ ﺑﺎ ﭘﻮﺳﺖ ، ﺩﺭﺩ ﻭ ﺧﺎﺭﺵ به همراه دارد ﻭ ﺍحتمال دارد ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺮﻭﺯ ﺯﺧﻢ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﭘﺰﺷﮑﯽ پیدا می کند .

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد به اهمیت درمان این بیماری پی خواهید برد ، روش های متعددی برای درمان این بیماری وجود دارد که بیماران می توانند با توجه به شرایط خود یکی از ان ها را دنبال کنند .

کاربرد بیوفیدبک رکتال در واقع افزایش قدرت و توانایی کنترل عضلات کف لگن است که کمک زیادی به کنترل مدفوع و ادرار می‌کند . طریقه‌ی کار این دستگاه به این صورت است که ابتدا سنسور هایی به نقاطی از بدن مانند اطراف مقعد ،شکم و … وصل می‌شود ، سپس بیمار تمریناتی را که اموزش دیده انجام می‌دهد و عضلات خود را منقبض می کند ، سپس در مانیتور دستگاه نشان داده می شود که بیمار درست عضلات را منقبض کرده یا خیر ، به این ترتیب بیمار به مرور زمان یاد می‌گیرد که چگونه عضلات کف لگن خود را منقبض کند تا مدفوع خود را کنترل کند . 

مرجع فروش بیوفیدبک خانگی رکتال

مرجع فروش بیوفیدبک خانگی رکتال امروزه با پیشرفت علم و صنعت و مهندسی پزشکی دستگاه های زیادی در راستای درمان بیماری ها ساخته شده . شما باید هنگام خرید این دستگاه از مرجع فروش بیوفیدبک معتبر خرید کنید تا از امکانات خوب ان بهره‌مند شوید . 

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید