مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده پروب پرشر رکتال

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پروب پرشر رکتالمرکز عرضه پروب پرشر رکتال

پروب پرشر رکتال از جمله دستگاه ها و روش های درمانی مورد استفاده در فیزیوتراپی است. نوع کاربردی این نوع دستگاه مشخصات و شکل ظاهری ویژه ای دارد. همچنین عملکرد آن به گونه ای است که بازتوانی نقاط مختلفی از لگن را طی چند جلسه به همراه خواهد داشت. در این مقاله به بررسی کامل پروب فیزوتراپی رکتال می پردازیم. همچنین بزرگترین مراکز ارائه کننده آنلاین آن را معرفی خواهیم کرد.

ارائه کننده پروب پرشر رکتال

مشخصات پروب پرشر رکتال

مشخصات پروب پرشر رکتال پروب رکتال به دستگاهی می گویند که با استفاده از آن و تبدیل انرژی الکتریسته به گرمایی، برخی مشکلات ایجاد شده در قسمت تحتانی لگن را درمان می کنند. به طول کلی پروب ها به دو دسته کلی پروب رکتال و پروب واژینال دسته بندی می شوند.
پروب واژینال برای درمان برخی مشکلات در خانم ها بعد از زایمان های مکرر و انجام عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که عمده کاربرد پروب رکتال برای درمان بی اختیاری ادرار است. عملکرد و شیوه درمان به این صورت است که با استفاده از دستگاه، طی حدود 20 جلسه انقباضات ماهیچه ای تحریک می شوند و ماهیچه های لگن که بر اثر فشار و زایمان شل شده بودند، مجدداً بازیابی خواهند شد.
از مشخصات پروب پرشر می توان به داشتن حسگرهای الکتریکی بسیار قوی اشاره کرد. این حسگرها به راحتی می توانند تحریکات عضلات کف لگن را تقویت و باعث جلوگیری از عدم کنترل ادرار و … شوند.
یکی دیگر از مشخصات این دستگاه می توان به اندازه قطر و حجم کاری آن در هر جلسه اشاره کرد. معمولاً پروب های رکتال در سایزهای مختلفی تولید می شود و استفاده از آن کار چندان دشواری نیست. به گونه ای که در صورت نیاز به درمان مکرر می توان بعد از یک یا دو جلسه آموزش، در خانه از آن استفاده نمود.

مرکز عرضه پروب پرشر رکتال

مرکز عرضه پروب پرشر رکتال امروزه نقش پروب های پرشر رکتال در بازتوانی و درمان بیماری های ناحیه لگن قابل انکار نیست. همین امر باعث افزایش تقاضا برای خرید این محصول به ویژه از سوی مراکز فیزیوتراپی و کلینیک های تخصصی زیبایی شده است. برخی از مهمترین کاربردهای انواع پروب رکتال عبارتند از:

  • بی اختیاری ادرار
  • آرام سازی عضله و بازآموزی آن
  • تقویت ایزومتریک عضله لگن
  • آموزش تعادل و کنترل اسپاستیسیته

کاربرد این دستگاه به ویژه برای درمان ناحیه لگن بانوان بیش از هر مورد دیگری است. البته نوع مشکل و شیوه درمان آن نیز اهمیت زیادی در بازیابی عضله و دستیابی به نتیجه مناسب دارد. به طور کلی با توجه به افزایش تقاضا برای خرید انواع پروب پرشر رکتال و واژینال، عرضه آنلاین و اینترنتی آن می تواند مزیت هایی را برای خریداران عمده داشته باشد. در این مرکز عرضه پروب ها به صورت آنلاین و قیمت کارخانه یا واردات صورت می گیرد. استعلام قیمت ها و ارسال جدیدترین مدل دستگاه بدون نیاز به مراجعه حضوری از جمله مزیت های خرید آنلاین و اینترنتی به شمار می آیند.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید