مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده پروب رکتال پرشر خردسال

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پروب رکتال پرشر خردسالمرکز تولید پروب رکتال پرشر خردسال

پروب رکتال پرشر خردسال یکی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی است که جهت درمان بی اختیاری یا سایر اختلالات دفع مدفوع در افراد کودک و خردسال مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تولید کننده انواع پروب رکتال پرشر ویژه خردسالان، ارائه دهنده محصولاتی با کیفیت، مستحکم و کارآمد است که با تولیدات خود گامی مؤثر در درمان بیماری های اختلال در دفع، از طریق تقویت عضلات کف لگن، برداشته است.

ارائه دهنده پروب رکتال پرشر خردسال

مشخصات پروب رکتال پرشر خردسال

مشخصات پروب رکتال پرشر خردسال

کودکان زیادی هستند که از بدو تولد یا در حین رشد دچار مشکلات عمده ای در دفع مواد زائد بدن از جمله ادرار و مدفوع می شوند که با توجه به سن کمشان برای آن ها رنج بسیاری به همراه دارد.

دستگاه پروب رکتال پرشر خردسال با ویژگی های منحصر به فردی که دارد با توان بخشی عضلات کف لگن در دفع مدفوع و تخلیه نمودن روده بزرگ اطفال کمک موثری به درمان این بیماری می نماید.

از جمله مشخصات پروب رکتال پرشر این است که دارای قطعه استوانه ای شکلی است که در مجرای مقعد قرار گرفته و با تحریک عضلات مقعد و از جمله راست روده به وسیله شوک الکتریکی ضعیفی که توسط دستگاه ایجاد می شود به تقویت عضلات این ناحیه و دفع مدفوع کمک می نماید.

قطر این استوانه چیزی حدود 2 تا 2/5 سانتی متر و ارتفاع آن نزدیک به 3 تا 5 سانتی متر است، اندازه استاندارد این محصول موجب شده تا کلیه مجرای داخلی راست روده را پوشش داده و از این طریق تحریکات موثری در زمینه درمان بیماری انجام دهد.

این دستگاه همچنین دارای یک استاپر در دهانه خروجی استوانه است که وارد شدن بیش از حد مجاز به بدن خردسال جلوگیری به عمل می آورد.

پروب رکتال پرشر دارای شیار های سطحی است که باعث فیکس شدن دستگاه به عضلات بدن بیمار شده و از جا به جا شدن آن خود داری می نماید.

این دستگاه دارای تجهیزاتی است که امکان ذخیره اطلاعات و چاپ اطلاعات خروجی و نمایش آن ها بر روی مانیتور و لپ تاب و مانند آن ها را داشته و همچنین دارای انواع الکترود جهت تحریک نمودن اندام های مختلف لگن از جمله الکترود تحریک انتهای روده بزرگ و ماهیچه های ضعیف اطراف مقعد می باشد.

مرکز تولید پروب رکتال پرشر خردسال

مرکز تولید پروب رکتال پرشر خردسال مرکز تولید پروب رکتال پرشر خردسال از جمله معتبر ترین مراکزی است که در زمینه تهیه و تولید انواع پروب های رکتال پرشر مشغول به فعالیت می باشد.

این مرکز تجهیزات خود را به دو شیوه مستقیم و آنلاین به فروش رسانده و از این طریق در اختیار مشتریان قرار می دهد.

امیر نهاوندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه وی بی ای شما را به خرید بهترین محصولات توانبخشی و ورزشی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید